Zaneprázdnenosť hotelov pred MS v hokeji

Tak ako každý rok, aj v roku 2019 sa budú konať majstrovstvá sveta v hokeji. Zrovna tento rok organizácia podujatia pripadla Slovensku, teda aj rôzne tímy sa musia budúci rok niekde ubytovať pre nadchádzajúci šampionát.

Ubytovanie tímov, ale aj divákov pre MS 2019 v hokeji

Majstrovstvá sveta sa na Slovensku budú konať v dvoch mestách, v Bratislave a v Košiciach. Už teraz je veľmi veľa hotelov v Bratislave vypredaných, kde si izby kupujú fanúšikovia zrovna na termín majstrovstiev sveta, pretože chcú čo najviac a najlepšie podporovať svoj tím. Väčší ošiaľ však nastal v Košiciach, kde sa budúci rok predstaví slovenská hokejová reprezentácia. Tam sa nielen slovenským fanúšikom podarilo vypredať takmer komplet všetky hotely a penzióny, ale aj iné ubytovne na termín majstrovstiev sveta len preto, aby videli svoj obľúbený tím v akcii.

Hotely tak majú riadnu fušku, pretože každú chvíľku prichádzajú nové a nové rezervácie, na tieto dátumy. Takúto situáciu spôsobili predovšetkým fanúšikovia zo západu, ktorí chcú podporiť našu reprezentáciu. Z pohľadu hotelov je to určite skvelá možnosť ako zarobiť, pretože skutočne tých rezervácií pribúda. V Košiciach sa nachádza viacero veľkých a pekných hotelov, medzi ktoré patrí napríklad City Residence Apartman Hotel, Golden Royal Boutique Hotel & Spa, Košice hotel a mnohé iné. Vypredané hotely však hlási stále viac a viac miest v okolí Košíc práve na daný dátum, a ľudia si tam objednávajú miesta všade tam, kde to je len možné. Hotely tu tak naplno využijú svoj potenciál. Niektoré sú obsadené hlavne tímami, ktoré tu budú ubytované, a tieto hotely budú aj extrémne strážené, kvôli opatrnosti a bezpečnosti jednotlivých tímov a hráčov.

Pre hotely je tak každá takáto veľká akcia obrovským plusom, pretože zákazníci sa vtedy hrnú jedna radosť zo všetkých možných strán. Hotely na Slovensku sú však kvalitné a vždy sa snažia vyhovieť čo najviac zákazníkom, Preto ak si aj ty fanúšikom hokeja a chceš vidieť našich hrať, je treba si veľmi rýchlo zarezervovať miesto v hoteli v Košiciach.